Профспілкові активісти звинуватили комуністів у співпраці з окупантами

Про це йдеться у заяві профспілки “Трудова солідарність” на адресу неосталіністського Всеукраїнського об’єднання “Боротьба”. Радикальні російські нацисти та комунофашисти начіпивши на себе геогієвські лєнточки демонструють себе активними окупантамми держави Україна, у якій вони живуть і отримують гривні.

Заява Трудової Солідарності про розірвання відносин з Об’єдненням БОРОТЬБА!

Україна знаходиться на порозі важливих політичних змін. Вперше за 20 років під питанням її цілісність та суверенітет. В цей важкий для країни час не існує розподілу за мовною, релігійною, регіональною та іншими ознаками. Люди діляться на громадян своєї країни та тих, хто працює на інтереси російського агресора.

На жаль, до табору прихильників російської окупації потрапили наші колишні союзники з Всеукраїнського об’єднання «Боротьба». Представники цієї, згідно з самоідентифікацією «комуністичної» організації порушили всі правила пролетарського інтернаціоналізма.

Саме представники «Боротьби», брали участь у проросійському шабаші і штурмі Харківської обласної держадміністрації. Разом з іншими представниками окупаційних сил та контреволюції вони брали участь у здійманні російського триколора, а також побитті та приниженні захисників ОДА, серед котрих був відомий український письменників лівих поглядів Сергій Жадан. Ми, профспілка «Трудова солідарність» засуджуємо дії Всеукраїнського об’єднання “Боротьба» і оголошуємо про розрив будь-яких зв’язків з нею.

Крім того, ми звинувачуємо лівих з «боротьби» у переході на позиції російського фашизму і шовінізму.

Ганьба зрадникам трудового народу!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.