Земляки луганчани приберіть від нас злодійську кацапську наволочь

В обласному центрі нині з’явилася «Луганская сотня» (або як її ще називають «Луганская самооборона»), котра організовує людей на захист міста від сепаратистів, – про це повідомив Генадій Гузій з Луганщини.

Як повідомило видання «Луганск Комментарии», вчора у соціальних мережах з’явилася відповідна група. Бажаючих закликали приходити нині о 12-00 до пам’ятника Шевченку на Марш миру.

Після мітингу, у котрому взяли участь близько 500 людей, бажаючі записалися у ряди сотні. Мета – забезпечити правопорядок, бо люди вже бояться виходити до центру міста, оточеного проросійськи налаштованими громадянами. Також люди вважають небезпечним ходити вулиццяями із синьо-жовтими стрічками, бо не раз стикалися з агресивною реакцією з боку сепаратистів – “русских национал-фашистов”, які ходять з георгієвськими стрічками.

Нині біля пам’ятника Шевченку координатори записали всіх бажаючих. Були організовані десятники, люди з військовою підготовкою, котрі взяли під свій контроль кожних 10-15 людей. Люди залишили свої дані, щоб у потрібний час виявитися на місці.

Після запису 200 людей рушили до ГУВМС у Луганській області, щоб заявити міліції про свою підтримку. Люди зауважили, що готові охороняти правопорядок у містіна кшталт «народних дружин», готові оточити будівлю СБУ і не пускати туди машини з матеріалом для будування сепаратистських баррикад. Однак зустріч з керівником обласної міліції перенесена на наступний день- його не було у місті.

У Луганску також надавали підтримку представники київського Майдану, котрі прибули до міста. Зауважимо, що віднині о 18-00 представники сотні знову планують зібратися біля пам’ятника Шевченку з засобами захисту, які у будь кого є. Мета кожного – привести з собою якомога більше однодумців.

Як було відомо, ще тиждень тому представники проросійских сил захопили будівлю СБУ. Протягом останніх семи днів біля приміщення проходила безстрокова акція. Там створили наметове містечко. Основні вимоги – федералізація, “русский язык” – друга державна мова.

Шановні земляки- шахтарі – та наведіть там у себе порядок – преберіть всю ту воровську кацапську наволочь, яка ото понаїхала до Вас і воду там каламутить!!!

Ну скільки можна все це терпіти??? Якщо вони переможуть – то обікрадуть вас до голої нитки – невже ви це не розумієте???? Скоро на голови Вам будуть гадити, а Ви все мовчите!!!

Луганську самооборону вже треба було давно зібрати – молодці — Вас же там набагато більше!!!!!

Слава Україні!!!! Слава Героям Донбаса!!! Генадій Гузій, м. Стаханов.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.