Шеф МЗС Німеччини вважає, що з сепаратистами-РУСнацфашистами треба боротися зі зброєю

За повідомленням РП шеф німецького МЗС Франк-Вальтер Штайнмаєр про захоплення Судетської області Чехії Адольфом Гітлером – провів паралельність у захоплені Криму Володимиром Путіним, який давно вже називається “Путлером”. За словами пана Штайнмаєра, МЗС Німеччини не бачить прогресу у звільненні захоплених в Слов’янську інспекторів ОБСЄ.

У ситуації з переговорами із сепаратистами – РУСнацфашистами про звільнення військових спостерігачів ОБСЄ, яких затримали в Слов’янську, на сьогодні істотного прогресу не спостерігається. Європейські експерти у німецьких та шведських ЗМІ за повідомленням агенції Reuters, вважають, що протидіяти путлерівськими терористами-сепаратистами треба сталінськими методами без умовляння зі застосуванням сталінських методів проти “Врагов Народа” за допомогою ГУЛАГів та вогнепальної зброї проти сепаратистів – руснацфашистів, які є Ворогами народу України.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр після зустрічі зі своїм колегою Мартіном Лідегором з Копенгагена Данії, засудивши терористичну діяльність Кремлівських карликів – цю інформацію отримав РП від Deutsche Welle.

У період з 25 по 28 квітня данські електронні та друковані видання (“Берлінгске”, “Копенгаген Пост”) опублікували статтю під назвою «Це російські військові та проросійські сили», а також коментар щодо утримання озброєнними сепаратистами у Донецькій області місії міжнародних експертів ОБСЄ, у складі яких є також представник Данії.

Тим часом обидва шефа МЗС пожартували стосовно російської термінології чому їхнє “ДосвіДанія”, є зовсім не “ДосвіШвеція”, бо колега Штаймаєра шеф шведського МЗС Карл Більдт вважає кремлівських карликів ворогами не тільки України, а й усього Світу. Як зазначив голова німецького зовнішньополітичного відомства, вже відбулося два раунди переговорів з сепаратистами щодо звільнення заручників. Штайнмаєр нагадав, що німецький уряд неодноразово закликав Росію вплинути на ситуацію. За словами голови МЗС Німеччини, Кремль повідомив про свою згоду посприяти, але “як це насправді не відбувається, тому нам визначити важко”.

Нагадаємо, для переговорів з приводу долі військових інспекторів до Києва прибув генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр. «Приєднання до сім’ї європейських країн є для нас одним із найважливіших завдань» , – наголосив керівник Парламенту Олександр Турчинов. Зі свого боку, представники Європейського Союзу завірили нову владу у повній підтримці та засудили дії російських військових у Криму. «Ми готові надавати вам і надалі усіляку підтримку: економічну, та політичну», – сказав Мартін Лідегор. Крім того, Карл Більдт наголосив, що Європа вітає ті зміни, які відбуваються в країні, та «готова всіляко допомагати Україні на шляху до Європи».

Раніше заступник міністра МЗС України Данило Лубківський повідомив, що українська влада підготувала “конкретний план” зі звільнення захоплених спостерігачів.

РУСнацфашисти терористи-бойовики в Слов’янську захопили в полон військових інспекторів ОБСЄ 25 квітня. Невідомі терористи зупинили автобус із 13 пасажирами. Серед них перебували сім представників ОБСЄ, п’ять – військовиків України і водій автобуса. Екстремісти-терористи мали намір обміняти взятих полонених на лідера донецьких терористів-сепаратистів Павла Губарєва. 27 квітня терористи звільнили лише одного з восьми захоплених військових інспекторів ОБСЄ.

На сьогодняшній день було звільнено всіх військових інспекторів ОБСЄ, бо терористи зараз відчули загрозу своїй волі та життю.

Адже попередник пана Штайнмаєра, Ґідо Вестервелле, який не раз бував у Києві на Майдані. Ще тоді будучи шефом МЗС пан Вестевелле засудив дії проросійських кримчан, які були любителями “лизання ботів” у “кремлівських карликів” . Один з тих карликів пан Путлер, за словами пана Вестервеле, був найбільшим предметом моління на якого молилися проросійські сепаратисти.

Автор цього матеріалу останній раз бачив пана Вестервелле з паном Кличком на Майдані. Він був шокований як чудово панове Вестервелле та Кличко спілкувалися німецькою мовою, а Віталій Володимирович Кличко виявився чудовим перекладачем з німецької українською.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.