Антитерористичний центр СБУ почав ефективно працювати

У ході антитерористичної операції на сході України вбиті кілька десятків терористів, інформації про жертви серед населення немає. Про це у інтерв’ю 5 тв каналу повідомив голова антитерористичного центру СБУ Василь Крутов. Командування виробляє передислокацію сил і засобів антитерористичної операції для нанесення подальших втрат бойовиками.

У ході операції вбито десятки терористів заявив голова АТЦ СБУ Василь Крутов: “Я не маю повної інформації, бо навіть у тих вогневих зіткненнях, які у нас були в районі Семенівки, ми ніякої інформації не отримували про те, що хтось постраждав з числа цивільного населення. Що стосується бойовиків, то у них втрати досить істотні”, – сказав він. На уточнююче запитання, про які цифри йдеться, пан Крутов відповів: “Це десятки”.

Пан Крутов підтвердив, що терористи використовують проти українських військовослужбовців і техніки переносні ракетно-зенітні комплекси: “Так, терористи використовують ПЗРК. Ми втратили за останні чотири дні дві бронемашини. Причому має місце не просто використання ПЗРК. Люди дуже кваліфіковано, дуже професійно їх використовують”.

На питання, що зараз відбувається в рамках АТО в Донецькій області, яка поточна ситуація, Крутов відповів: “Зараз йде певна передислокація, перебудова сил і засобів АТО. Вчора указом президента був введений режим територіальної оборони, введені плани територіальної оборони в дію. Це істотно розширює можливості задіяння для протидії відомим вам загрозам інших сил і засобів. Зараз у рамках планів територіальної оборони розгортається енергійна робота для того, щоб з попередженням захистити насамперед, продовжити ту роботу, яка є, на території трьох областей, що входять в регіони АТО , і упередити виникнення подібних вогнищ в інших областях. Розраховуємо на те, що ця робота буде проведена швидко і злагоджено”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.