Грузія та Україна варяться в одному соку

Кожний день дуже уважно слухає вся Грузія радіо та телепередачі про Україну. Адже ми в одному соку варимося. Багато років я дослуховувався до кремлівських карликів, Які весь час мріяли про власне розширення та відновлення “Російської Імперії”. Нині слухав виступ Путіна якого і у Москві називають Путлером. Невже він постраждає як Гітлер? Це повідомлення було надіслано з Тбілісі на РП.

Думаю йому хребет переломили, але не до кінця. Бо він знає, що “умом Россию не понять” і знущається над своїм народом. У Крима та кримчан як і у Абхазії та окупованої Осетії перспектива є нуль. Коли очнуться та взвоюють, але може, я так думаю, повставати не будуть, так і будуть жити у корупції як у гівнах.

Страшна непередбачувана країна і не зрозуміло звідки у них беруться їхні державні амбіції. У москалях і новгородцях досить багато татарськой і монгольскої крові, адже це легко спостерігається, бо генетика, напевно, сама за себе говорить. Татари осіли на 30 віків пізніше нас, вони, як ісламісти, погано переносять і переварюють алкоголь і т. д.

Росія про Чингізхана багато статей досі пише – ось воно з Москви: “Правда ли, что Чингисхан не только не разрушил Русь, но и поднял ее на новый уровень развития? Чем Русь обязана захватчикам? И какие тайны хранит монгольский народ? Телеканал “Москва Доверие” подготовил специальный репортаж”.

Монгольский уголок

“Приходит учительница со своими детьми к нам на экскурсию, перед началом экскурсии подходит ко мне, говорит: “Константин Валерьевич, вы расскажете нашим детям, каким жестоким человеком был Чингисхан?” Я говорю: “Обязательно, – рассказывает директор Музея кочевой культуры Константин Куксин. – И начинается экскурсия, где дети переодеваются в костюмы, и эти мальчишки, ровесники того Темучина, играют в пальчики, натягивают лук, знакомятся с девчонками, и, когда они выходят, они называют себя монгольскими именами, они понимают, что Чингисхан – это чудеснейший человек. И учительница берет свои слова назад, естественно”.

Грузія як і Україна після совєтського Союзу не може примиритися з будь яким загарбництвом. Я бажаю Удач всім українцям і твоїй сiм’ї – редактор РП. Пишу і часто згадую своїх родичів з України з дуже великим теплом і братською любов’ю.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.