Америка та НАТО готові захисти Україну від путлерівців

Джозеф Байден застерігає Росію від спроб агресії в Україні. Віце-президент США пан Байден заявив, що Росію буде необхідно покарати, можливо не тільки на дипломатичних словах, якщо вона спробує зірвати припинення загарбництва України до 25 травня.

«Якщо Росія буде працювати на підрив цієї країни, ми повинні зберегти рішучість і зробити так, щоб це обернулося ще більшими витратами для неї, і з тією ж рішучістю інвестувати в альянс НАТО», – заявив пан Байден у середу 29 квітня після закінчення переговорів з президентом Румунії Траяном Бесеску.

Виступаючи в ході турне країнами Східної Європи, він закликав європейських союзників скористатися своїм впливом для «створення стабільної та позитивної атмосфери», в якій українці могли б безперешкодно позбавитися агресії кремлівських карликів .

США і Європейський союз ввели заборону на видачу віз і заморозили активи представників найближчого оточення президента “Адольфа Володимира Путлера” у зв’язку з російською анексією Криму і погрожують ввести санкції проти цілих секторів російської економіки, якщо Росія спробує захопити нові території.

Україні потрібна допомога НАТО

Частина допомоги, яку Україні виділили країни-члени НАТО, вже перебуває на українському кордоні. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій у понеділок в брюссельській штаб-квартирі НАТО. «Шоломи, бронежилети, прилади нічного бачення, матеріали для надання медичної допомоги та інше обладнання нелетальної дії від країн НАТО частково вже перебуває на українському кордоні й отримання його українською армією – це питання буквально кількох днів», – зауважив пан Парубій. Методи, які наразі застосовує Росія проти України потребують реформування оборонного сектору, наголошує секретар РНБО пан Парубій.

«Ті новітні методи війни, які проти нас веде Росія, – так званої «гібридної війни», коли крім армії використовуються диверсійні групи, криміналітет, ведеться інформаційна війна, потребують переформатування і реформи нашого оборонного сектору», – заявляє Андрій Парубій, додаючи, що саме ця тема і зайняла найбільше часу переговорів. Пан Андрій, Керівник РНБО каже, що партнери по НАТО спільно усвідомлюють те, що, «якщо не зупинити Путіна тут, в Україні, то невідомо, де його танки опиняться завтра». Пан Парубій підтверджує, що війська Росії не відведені від українського кордону, та зауважує: «вочевидь, російська армія така недисциплінована, бо Путін вже втретє ніби наказує їм відійти, а вони ніяк не відходять, а ле заходять». «Насправді, це подвійна гра і спосіб відтягнути час та ввести в оману світове співтовариство», – додає він.

У понеділок у Брюсселі відбулося засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з питань військової реформи, в якому взяла участь делегація на чолі з секретарем РНБО України Андрієм Парубієм. У Брюсселі, під час засідання обговорили питання подальшої співпраці, надання експертів для оцінки нинішнього стану сфери оборони України, й, загалом, співпраці, спрямованої на підтримку реформ у секторі безпеки й оборони України, а також надання НАТО допомоги у подоланні нинішньої кризи. Адже пан Парубій з великою повагою ставиться до пана Байдена, який на відміну від пана Обами ставиться негативно до “Путіпута- Путлера”.

Водночас колишній головнокомандувач збройних сил у Іраку коли президентом був Джордж Буш генерал Мартін Демпсі звинуватив пана Путіна у надто довготривалій агресивній військовій політиці. Пан Демпсі нинішній багатозірковий генерал генштабу військ США у інтерв’ю багатьом ЗМІ заявив, що вірогідність 3-ї світової війни не виключена за провокативною і агресивною політикою Путіна, яку досить давно у такому стилі почав Адольф Гітлер і цю політику продовжує Володимир Адольфович Путлер-Путін.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.