Найкращі вітання з окупованого Севастополя!

Прошу вас розмістити цю інформацію. Поки живі допоможемо вдовам і сиротам російської агресії. З повагою, Капітан 1-го рангу Мирослав Мамчак м. Севастополь. Пан Мамчак відомий публіцист надіслав повідомлення на РП..

Допоможемо вдовам українських військовиків , яки загинули в Криму

Благодійна організація «Фонд відродження українського флоту», створена у 2011 році у Севастополі. У зв’язку з виходом ВМС України з Криму, благодійна організація «Фонд відродження Українського флоту» змінила юридичну адресу з Севастополя на Одесу: Рахунки Фонду закриті в севастопольських банках і відкриті в банківських установах м. Одеси, де Фонд продовжує свою роботу. Переобрано і керівництво Фонду. У зв’язку з виходом у відставку з посади президента Фонду віце-адмірала Клітного М.Г. – 1929 р.н., президентом Фонду обрано капітана 1 рангу у відставці Махна Вадима Петровича, 1953 р.н. Банківські реквізити Фонду в «Приватбанку» міста Одеси:

БО «ФВУФ» ОКПО 37636604 МФО 328704
(Южное ГРУ ПАО НБ «Приватбанку»)
р/р 26005054309277 – у гривнях; р/р 26000054315051 – в доларах USА;
Поточний рахунок у «Одеській регіональній дирекції АТ «Златобанк», МФО банку 380612. п/р №26000300002566 (у гривнях, доларах США, євро, російських рублях.

У вересні – квітні 2014 р. ми отримали на рахунки кошти від 4200 фізичних та 60 юридичних осіб, всього понад 1,65 млн. грн. та надали 1,26 млн. грн. допомоги військовослужбовцям ВМС ЗС України у Криму. Наприклад: Академія ВМС ЗС України імені П.С.Нахімова отримала – 160 тис. грн., Військово-морський ліцей – 50 тис. грн., особовому складу 25 та 85 берегових ракетних дивізіонів – по 40 тис. грн. Кошти отримали військовослужбовці на свої особисті картки через банкомати діючих у Криму російських банків. Розходи на міжбанківські трансзакції взяв на себе «Приватбанк». Залишок коштів на 30.05.14 р. складає 350 тис. грн.

Під час російської анексії Криму загинуло двоє військовослужбовців ЗС України: прапорщик Сергій Кокурін і майор Станіслав Карачевський. До сьогодні родини цих військовослужбовців державної допомоги не отримали. Сім’я майора Станіслава Карачевського, якого було застрелено російським сержантом у гуртожитку військової частини, переїхала до Миколаєва. Триває дізнання щодо його загибелі. Спочатку розслідування проводила ГПУ, а зараз справу передано до гарнізонної прокуратури. Російська сторона проводить своє розслідування щодо «ненавмисного вбивства, яке пройшло на тлі неприязних особистих стосунків у неслужбовий час». Сподіватися на швидке подолання юридично-бюрократичних проблем та отримання 600 тис. грн. від МО України не доводиться, (500 тис. вдові та 100 тис. грн. на дитину.)

Вдова загиблого прапорщика Сергія Кокуріна ( престаріла хвора мати, 3-х річна дочка та вдова, яка народила другу дитину після смерті чоловіка, залишилася у Криму і теж не може отримати державну допомогу у 700 тис. грн. ( 500 тис. вдові та по 100 тис. грн. на дитину.)

У місті Миколаєві, 25 травня, відбулося виїзне засідання правління «Фонду відродження флоту України», в якому прийняли участь представники командування морської авіації ВМС ЗС України. Ми зобов’язалися допомогти постраждалим сім’ям. У першу чергу вирішено зібрати кошти на квартиру у Миколаєві вдові майора Станіслава Карачевцева.

Чекаємо Вашого співчуття та допомоги з позначкою Благодійна допомога вдовам.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.