Операція в Газі як стратегія нової холодної світової війни

Все, що відбувається у Вас і у нас зараз – це ланки одного ланцюга. У нас розгорілася війна по-серйозному. Щодня гинуть наші хлопці. Зовсім молоді. Воювати у Газі, як і на ДОНБАСі з русХАМАСом досить важко. Велика скупченість будівництва і всюди тунелі для зброї та ракет. Під жилими домами, школами, мечетями,лікарнями. Перед тим як розбомбити черговий дім де ракети сховані, їх попереджають щоб мешканці забралися звідти. Весь світ тільки чекає, що наші солдати яку небудь помилку не створили і раптом у випадку не забили лишнього терориста.Тому воюють акуратно, хірургічно. У вас москалі-путлерівці сволота взагалі охреніли. Вторгли Україну у війну. Їм за це буде видано. Вже видається. Всі думають не дай БОГ бути росіянином-Кацапом (Как цапом).

За повідомленнями проукраїнських Луганчан які надсилалися на РП не раз звучала переконлива рима ДОНБАС І ХАМАС. Бо руснацфашисти-терористи ДОНБАСу та терористи ХАМАСу завжди фінансувалися і озброювалися кремлівськими карликами. Вони ще з у 2008 році напавши на найстаршу за провославним християнством Грузію продемонстрували світу свій ісламізм. Адже те, що відбувається на сході України є повною аналогією з агресією до Ізраїля який веде свою війну за незалежність Ізраїля більше 60-ти років. За повідомленням луганчанина Дмитра Снєгірьова на РП – у 2008 році у на початку осіні до пана Путіна з поздоровленням за перемогу Грузії прибув головнокомандувач ХАМАСу Ахмет аль Джабарі. Він з подякою ставився до пана Путіна(Путлера), який дуже ефективно фінансував і озброював будь якою зброєю та ракетами “ГРАД” терористичний ісламістський ХАМАС. Багато світових та російських ЗМІ зауважили, що “кремлівські карлики” стали ісламістами – Хамасівцями(Хамськими асами), демонструючи свої принципи: “БЕЙ ЖИДОВ СПАСАЙ РАССЕЮ, а Евреев не трожь и “Арапию”. Таким чином за повідомленнями ізраїльських ЗМІ, весною 2014 року у джип “Land Cruiser 200” загиблого головного терориста та командувача ХАМАСу, Ахмета аль Джабарі, потрапила ракета з літака-винищувача F-16, пілотом якого можливо була майор ВПС ЦАХАЛу Діана Лехман. Таким чином Російська Федерація допустила собі за подібністю до пані Лехман – заарештуваня української льотчиці Надії Савченко. Вона ніколи не літала на американських Фантомах-винищувачах.

Так звана окупація Ізраїлем Західного Берега і сектора Газа мала місце у часи Холодної Війни, коли одна з найскладніших і гарячих ліній протистояння Заходу і Сходу проходила по Ближньому Сходу. Окупація була актуальною для головних учасників Холодної Війни після зруйнування Совітського Союзу. Що тоді, при тих світових змінах, так само як і зараз інтереси Ізраїля ніхто не враховував.

Власне у той період, коли протстояння Заходу і Сходу завершилося поразкою Совєтського режиму і почався процес Осло в результаті, котрого з’явилася палестинська національна автономія на Західном Березі. А ще трохи больше ніж через десять років після Осло Ізраїль провів одностороннє розміжування і залишив Газу ХАМАСу. Одним з перших ознак нового стратегічного протистояння між Заходом і Сходом, після російської агресії в Україні та оккупацією Россією Кримського півострова, можливо вважати події в Газі і можливу повторну ніби окупацію сектора Ізраїлем – це ніби як окупація сектороа Донбасу Україною. Власне у такому розвитку подій у нинішньому військовому зіткненню Ізраїля з бойовиками ХАМАСу, все частіше заявляють израїльські політики. Реанімація Холодної Війни, нехай навіть у нинішньому значно мягшому, ніж раніше, вигляді, у першу чергу затроне інтереси США стосовно Росії на Близькому Сході.

Газа під владою ХАМАСу може стати не прямим, а іншим шляхом, маріонеткою Москви, через котру Кремль отримає немалі ричаги впливу на весь регіональний розклад сил. Тому значне послаблення ХАМАСу, чи так звана окупація Гази Израїлем скоріш за все стане неутічним наслідком загальної політичноїой ситуації яка склалася у світі. Зараз на Близькому Сході формуються нові союзницькі блоки, об’єднані спільними інтересами. Так само як це відбувалося за часів Холодної Війни. Єгипет, Йорданія, Саудівська Аравія, Ізраїль виявляються в одному регіональному політичному таборі. Всі ці країни, традиційно мають потужні зв’язки зі Сполученими Штатами.

ХАМАС у свою чергу, який є радикальним ісламістським-терористичним рухом, напряму погрожує стабільності антиісламістської військової диктатури у Єгипті і стабільності, так званих помірних арабських режимів. Для укріплення, що складається на наших очах регіонального блоку, де головну роль у його арабський частині має грати Єгипет, Ізраїль зацікавлений у тому, щоб ліквідувати владу ХАМАСу в секторі Газа, де нині ЦАХАЛ(Армія Оборони Ізраїля) проводить широкомасштабну антитерористичну операцію. Адже таку АТО проводить АОУ (український ЦАХАЛ) – з нього бере приклад нацгвардія України. Незважаючи на попередню зацікавленість Ізраїля у ХАМАСі як у факторі раз’єднання палестинських арабів, інтереси глобального масштабу стають перевальними. У випадку скидання ХАМАСу перед Ізраїлем стоїть ніби самостійна окупація Гази, що найменше бажано, бо розділ Гази Ізраїлем і Єгиптом на зони окупації. Це відбудеться найсильнішим ударом по позиціях радикальних ісламістських арабських країн, а також за планами нинішнього турецького керівництва, погрожуючого призраками Османської імперії.

Нині у Газі вистроюються, контури нового регіонального розкладу сил і формуються лінії розділу нової Холодної Війни. Правда, платять за всі ці геополітичні перестановки своїми життями молоді ізраїльські хлопці. • Якими би логічно дотриманими нам не виявилися ці пропозиції, це лише передбачання. У політиків своя логіка яка цілком відмінна від здорового мислення, від принципів моралі і порядності.

Тому, коли ми говоримо про болючість за загиблих хлопців, то нам здається, що і політики думають так само як і ми. Однак коли б це було так, то політика виглядала б инакше, а наше життя не було б розмінною картою у політичних іграх. Цілком можливо, що и на цей раз все буде розвиватися як і завжди і нічого нового відбутися не може. Дуже швидко ХАМАС через посередників, через той же Єгипет запросить перемирря, а Ізраїль як завжди погодиться і підпише чергове узгодження з бандитами. При цьому нам розповідять, про тяжку шкоду нанесену інфраструктурі ХАМАСу, про міжнародний тиск на Ізраїль за найсильнішу і непереможну армію Ближнього Сходу.

Не забудемо згадати, що ХАМАСу немає альтернативи і замість ХАМАСу в Газі можуть бути тількі людоїди, а каннібали – ХАМАСу не найгірше, якщо це може бути. І знову непотрібні жертви, і знову молоді хлопці, життя котрих використали брудні політикани у своїх брудних метах.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.