Розірвані залишки російських терористів згниють на Землі Обітованій!

Ісус Христос народився у Назареті в Ерец Ісраель – це Земля Обітованна – Бастіон Християнства. Цю інформацію на РП з міста Офакім надіслав наш партнер українського походження Міхаель Павлов, який отримав вищу медичну освіту в Україні.Пан Павлов немало років тому пересилився на батьківщину своїх батьків та предків. І продовжив свою медичну кар’єру ставши офіцером ЦАХАЛу – це ОАІ (Оборонна Армія Ізраїлю).

За багатьма повідомленнями українських телеканалів та ЗМІ більшість нацгвадійців України вважають, що наголовніший приклад для оборони України від агресії кремлівських карликів, які є ісламістами і фальшивими християнами, бо вони багато років фінансують і озброюють ісламістських терористів ХАМАСу додаючи для руйнування Ізраїльських житлових будинків ракети ГРАД.

За повідомленням “Ізрус” – російськомовне видання Ізраїлю: “Вища рада Ігушетії “Мехк-Кхел” звернулася до президента Росії пана Путіна з проханням дозволити добровольцям “надати домогу пригніченому сионістами палестинському народу, взяти участь у справедливій боротьбі Палестини проти ізраїльськой агресії”.

Лист цієї ради було опубліковано на сайті інгушських мусульман і на російськомовному сайті ХАМАСу ПалестинІнфо.

Те що зауважив у заголовку пан Павлов стосувалося ініціативи Путлера надіслати “миротворців” з Росії на ізраїльські висоти ҐОЛАНІ. Всі історичні дані, про загибель совєтського, єгипетського та сирійського війська у війні з ЦАХАЛом ще з часів Н.С. Хрущова та героя Союзу ССР – “Гамаль Абдель на всіх НАСЕР”. Довели Путіна до відмовлення і вибачень у звязку з погрозою найефективнішої армії світу ЦАХАЛУ на знищення всіх руснацфашистів -ісламістів на ҐОЛАНІ.

Громадянам Росії ще мало того, що вони л’ють кров українського народу. Вони вимагають у Вови-Ху.і.ла дозволу воювати проти ізраїльського народу.

Під час операції Литий Свинець по нам стріляв снайпер. Ми замочили гада, І в його розкладавшихся залишках знайшли паспорт жителя Чечні. То саме майбутнє буде уготовлено будь яким російським найманцям і терористам на юдейскій Землі Обітованній – Ерец Ісраель.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.