Україну з кордону атакують москалі

Щодо російських танків, які стріляють із території РФ. У відповідь по них звичайно не можна, вони тільки цього і чекають (хто хоче, може поцікавитися, як починалася війна в Грузії). Але покищо не використовуються Харківськи танки ОПЛОТ та Т84У. Ці танки є технологією НАТО. Вони значно ефективніші за гарматами і моторами ніж російські.

Історична довідка: Харківський завод ХТЗ виробляв найкращі танки у СРСР з часів Другої світової війни, бо Росія ніколи не виробляла, як і зараз якісних дизельних моторів, адже за світовими ЗМІ, російські та китайські мотори автівок є найненадійнішими. Аutosite США заявив, що найкращі мотори світу це мотори BMW, адже німецькі та шведські автівки VOLVO серії ХС є найнадійнішими і найбезпечнішими. Весь світ, крім Росії, вважає найкращим танком 2світової війни Т6(Тигр) автором його був геніальний конструктор Фердинанд Порше. Тому кремлівськи карлики використовують для себе та своїх сімей автівки тільки Меrcedec Benz та Porshe.

Але є одна ідея. Колись дуже давно мені розповів одну історію колишній військовий, що брав участь у бойових діях десь чи то в Африці, чи то ще десь. Так от. Була аналогічна ситуація. Танки під’їжджали до кордону і лупили звідти по “нашій” території, а відповідь не можна.

Що придумали. Пара снайперів підібралася до кордону, ближче до того місця, де з’являлися танки, і зачаїлася в зеленці. Як тільки танки з’явилися і почали стріляти, снайпери теж відкрили вогонь. Тільки вони цілилися не по приладах і оглядових отворах! А куди б ви думали? Вони цілилися в ствол гармати!

Якщо в стволі вже знаходиться снаряд, він може здетонувати. Якщо ж спробувати зробити постріл з гармати, в стволі якої знаходиться куля, ствол просто розірве!

Після того, як ворог втратив таким чином кілька танків, всі провокації припинилися. Більше вже ніхто не хотів ризикувати. Враховуючи, що тепер калібри танкових знарядь стали більшими і снайперські гвинтівки значно кращими, я думаю, такі речі робити легше, ніж років 30-40 тому! У кого є можливість, донесіть до наших бійців, нехай спробують застосувати цю тактику.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.