Наша спільна Перемога

Представник НРІ ДІМ ДАВИДА пан Піщулин надіслав на РП матеріал опублікований на isradem.com. Як аналогічну інформацію з Україною про проблеми у Ізраїлі з ХАМАСом, бо вони є аналогічні у нас з ДОНБАСом де кацапи та “хахлі” створили українофобську як і юдофобську політику з подачі союзників москалів та кремлівських карликів, завше від них звучало ніби: “Бей українских жидов – спасай Расєю, а євреєв і хахлов не трожь!”

Уряд не має ніякого бажання знищити ворога, і з фанатичним потягом годує, поїть ї одягає ворогів юдейського народу, щоб не перевелися на землі Ізраїля убивці юдеїв. За повідомленнями юдеїв на Українському Рух Прес – ДОНБАС має свій ХАМАС озброєний та фінансований руснацфашистами і в Україні і в Ізраїлі, бо в обох братніх країнах справжні патріоти це юдеї та українці, які на 100% не єврєйчікі і не хахлі.

Отже виступив Йоаш, цар Ісраэйльський, зустрілися обличчами він і Амацйау, цар Юудейський, у Бейт-Шемеше, що є в Юдеї. (12) І були розбиті Юудеї Ісраейльтянами, і розбіглися вони кожний у свої шатри. (13) І захопив Єоаш, цар Ісраейльський, Амацйау, царя Юдейського, сина Єоаша, сина Ахазйа, в Бэйт-Шемешї, і пішов у Єрушалаїм, і зруйнував стіну Єрушалаїмську від воріт Ефраїмових до кутових воріт, на чотири сотні локтів. (14) І взяв він усе золото та срібло, і всю утвар, що були в домі Г- сподньому і в сокровищницях царського дому, і закладників, і повернувся у Шомерон. Танах. Невиїм. Мелахім 2. 14

Перемога! Ізраїльский уряд, без втрат на війні у Газі, зумів пермогти юдейський народ і його армію в Ерец Ісраель. Війна йшла не на життя, а на смерть. З нашої сторони втрати не припиняются й до сьогодняшнього дня.

Ми всі маємо зрозуміти, що єдиний шлях як до України так і до Юдейської держави – це повернення до наших коренів, до наших законів, до Тори, до Всевишнього і святої Землі! Треба створити власну анексію всіх территорій Эрец Ісраель і нагнати з неї наших ворагів. Почати треба з Гази і зі столиці нашої юдейської Батьківщини – Єрушалайма! Україні треба почати зі свого сектора Газа-Донбаса та створити власну анексію всіх своїх территорій нагнавши всіх ХАМАСівців руснацфашистів.

Адже, що стосується Храму – щоб збудувати те, що є потрібним, треба зпочатку зруйнувати те, що є непотрібним.

ХАМАС та ізраїльский уряд, ліві й такі діячи як Керрі, Нетаньягу і т.д. – міни (продажні вірoвідступники з юдеїв), святкують перемогу. Це дійсно їхня перемога, вони дійсно нас перемогли!

Результати пермоги говорять самі за себе: закрiпилися позиції ХАМАСу, Фатха та інших юдофобських організацій і рухів у парламенті юдейскої держави, сионістські принципи і народ подавлені й затоптані у грязюку, ХАМАС підняв свій статус на міжнародній арені, вороги дістали стопроцентну упевненість, що юдеїв можна убивати цілком безкарно.

З іншого боку ми вияснили, що підтримка армії народом безгранична, за виключенням бездарного вищого командувания. Уряд турбується про кого завгодно, окрім як об юдеях – того ядра, котрий повернув юдейське обличчя землі ОБІТОВАННІЙ Ізраїлю. Порушення заповіді заселяти Ерец Ісраель катастрофічна за своїми наслідками! Відговорки і кивання на обставини не сприймаються! Юдеї мають жити вільно на своїй землі, не буть рабами банків і непомірних податків. Бо ми не юдеї галута, ми юдеї Ерец Ісраель! Коли до влади найближчим часом не прийдуть здорові національні сили, то ми опинемося в руках арабських екстремістів та їх підсобників, котрі і так засідають у Кнесеті Ізраїля у немалій кількості.

Це далеко не їхня перша перемога: вигнання юдеїв з Юдеї ї Шомрона (которі юдофоби, підкреслено називають “територіями” чи “західним берегом”), руйнівання юдейських будинків, репресії суду за сионістку діяльність в Ерец Ісраель, знищення юдейських цінностей і підміною їх чужими – все це є: ланки одного юдофобского ланцюга.:

День дев’ятого Ава 5774 року буде включений у список юдейських трагедій нарівні зі зруйнуванням Храму і вигнанням юдеїв з Гуш Катифа!

СлаваУкраїні та Ерец Ісраель! всім Героям Слава! Ам Ісраель Хай ! Понад усе юдеї, а не єврейчики – це як українці і “хахлі”! Понад усе існує Ісраель з Україною!

Валерій Піщулин. ІНФОРМАЦІЙНО-ІДЕОЛОГІЧНА РАДА НРІ ДІМ ДАВИДА”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.