Війна Росії з ХАМАСОМ ДОНБАСУ проти України – останні події

Анексувавши Крим, Росія-“Раша Фаша”, продовжила антиукраїнську агресію на території Донбасу. Штучні Донецька і Луганська “народні республіки” стали центрами об’єднання російських найманців, професійних бойовиків, диверсійних груп на основі вихідців з Кавказу та місцевих проросійських активістів. Отримуючи з Росії через неохоронювані ділянки кордону фінансування і озброєння, в тому числі важку бронетехніку, реактивні системи залпового вогню “Град”, “Ураган”.

Терористи-путлерівці діють як руснацфашисти, вони регулярно обстрілюють не тільки табори і блокпости сил АТО, але й житлові будинки, в результаті чого гинуть мирні громадяни.

З середини липня, коли сили АТО досягають істотного прогресу у звільненні Донбасу, російська сторона перекидає на схід України підрозділи військовослужбовців РФ з важким озброєнням. Виникає Іловайський котел, внаслідок якого гине велика кількість бійців АТО. Президент Порошенко заявляє про введення російських військ до Україні.

У Мінську 5 вересня за результатами зустрічі тристоронньої контактної групи підписано угоду про припинення вогню в Донбасі. Наступний меморандум, що передбачає виведення військ та створення буферної зони, підписаний тією ж групою в Мінську 20 вересня. Однак, незважаючи на досягнення домовленостей, позиції українських військових, а також житлові квартали в захоплених бойовиками і російськими військовими територіях продовжують піддаватися масованим обстрілам, біля кордонів на території РФ відзначається концентрація спецназу ГРУ Генштабу Росії.

Під час виступу у Верховній Раді президент Порошенко дійшов висновку про вступ України до НАТО, а наші народні депутати за ці думки президента аплодували йому. Бо членство у НАТО може довести Росію до нової Світової Війни та врятуванням України від армії “Адольфа Путлера”.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.