Ізраїль і Україну Поздоровляю з Новим 2015 Роком, бо їх об’єднує загальна війна з Тероризмом

Що об’єднує юдеїв Ерец Ісраель і українців на землі Ерец Україна – це ніби два не дуже схожих народа? Вони не схожі за зовнішністю, ні по традиціях, ні за культурою на відміну лише від Західної України, бо Львів, Тернопіль і Чернівці це були жидівські міста. Одна спільна війна, це війна з терроризмом, яка фінансується і підтримується кремлівськими карликами Росії проти нас з Україною.

Це не просто війна з ворогом, це війна на виживання наших націй у своїх історичних відділах, насильно заселених прийшлими народами, які проводили тиху експансію наслідних справ цих народів.

Людей, між іншим, як і народи зачасто об’єднує загальне горе, набагато сильніше ніж спільна радість. Трагічні події в Україні тісно переплітаються з трагічними подіями у Эрец Ісраэль, який за думкою Європи та Америки є бастіоном християнства проти ісламістської Росії. Терор підстьобнутий з Кремля карликами не має кордонів, він расповсюджується по всій планеті як ісламський вірус, котрий треба локалізувати і знищити поки не пізно.

Такі ніби братські народи як руські і українці, араби і юдеі описані у святій Торі, як і у erhf євангілею. Час іде, а історія Каіна і Авеля не перестає бути актуальною. Юдеї, але не євреї, якийся довгий час жили і мешкають досі на території України, завше залишаються ізраїльтянами ті, що походять з Західної та Центральної України. Це їхнє право за народженням. На відміну від затятих росіян путлерівців, котрі не всі хочуть пожити в чужій країні. Їхня мета – окупація територій. У свій час вони окупували території Польщі, України, Швеції, Фінляндії, Німеччини, Румунії, Урала, Сибіру, Кавказу і Закавказ’я, Японії, Китаю, Монголії, Литви, Латвії, Естонії, країни Центральної Азії, і території північної Америки. Немало територій і по цей день знаходяться під окупацією псевдоруської держави, з особливою жорстокістю і цинізмом, на протязі багатьох поколінь, які проводять не тільки національно-культурний геноцид, але й фізичне знищення народів окупованих територій.

Голодомор в Україне не був випадковістю, це була цілева програма окупаційної влади. У звязку з цим , українському парламенту було б актуально прийняти закон про повернення українського народу на батьківщину праотців і громадянства України українцю по праву народження, що народився у будь якій точці Вселеної.

Треба пам’ятати, щ о хижацька Росія не може заснути, їм сняться солодкі сни героїчного відбирання будь чого чужого, бо для них героями давно стали злодії і убивці. З молоком матки вони впитуюют пісні уроки зеків, непрестанно звучащих зі всіх щілей, що збирають мільйонні аудиторії. Це філософія їхнього життя, печальна історія страны, яка здатна виробляти лише зброю, тому що іншого вони і не вміють, бо їм це непотрібно.

Перша і дуже важлива частина окупації, яку застосовує імперія – це знищення особистості націй на окупованих територіях. До прикладу – Росія перетворила всі нації на окупованих територіях у “русско – понимающую нацию”, знищує їх історію, культуру і мову замінює на язик . Ось ця фаза змінює не тільки національні пріоритети і стирає осбисті якості націй, але фізично знищує, асимілюючи ті народи у єдину форму російскої нації, власне: “российской, а не русской”.

Юдейський Народний Рух НРІ Ерец-Ісраель “Дім Давида” активно підтримує національну до волі боротьбу українського народу в ЕРЕЦ Україна, та юдейського народу в ЕРЕЦ Ісраэль. Адже за словами голови НРІ пана Ґольденберга, якого кацапські та хахлятські єврейчики назвали “жидовским В.М. Черноволом”, усі ці Єврейчики є москальською аналогією з Хахлами, вважає пан Міхаель Ґольденберг.

За боротьбу з терором. Ми підтримуємо спільні наші лозунги – один народ, одна земля, одна мова. Велика Честь для будь кого підтримувати всі нації які прагнуть до свого звільнення і самовизначення.

За часів влади Януковича про цей сайт декотрі представники Партії Регігандонів виступали: “Рух Прес это националистический и самый жыдовствующий сайт на Украине”.

У цій не простій і нелегкій боротьбі нас підтримує українске національне інтернет-видання “Рух прес” в особі Дмитра Басілія, за що йому є наша глибочайша вдячність.

СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ – українцям!
СЛАВА ГЕРОЯМ ІСРАЕЛЬ – юдеям!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.