США надасть Україні безпілотники Predator

В Інтернеті з’явилося відео, на якому зображений літак, який обрисами нагадує американський безпілотник MQ-1 Predator («Хижак»). Над Дніпропетровськом літав безпілотник авіації США.

У медіа-центрі Міноборони України поки не змогли прокоментувати відео. А от експерти, які працюють з фото і відео, на умовах анонімності розповіли нам, що відео, що з’явилося в мережі, може виявитися фейком.

“Літак могли просто” домалювати “, – говорить експерт

Є також версія про тому, що це може бути всього лише радіокерована модель, яка зовні дуже нагадує справжній безпілотник, який на відміну від русских БПЛА озброзпий універсальними рфкетами. Нагадаємо, MQ-1 Predator («Хижак») складається на озброєнні ВПС США. Активно застосовувався не так давно на території Іраку і Афганістану проти Ісламістських терористів.

3 березня 2011 ВПС США отримали останній із замовлених MQ-1 Predator. MQ-1 більше не буде надходити на озброєння – БПЛА будуть поступово замінюватися новими MQ-9 Reaper. Станом на 2011 рік було побудовано 360 БПЛА ( 285 RQ-1 і 75 MQ-1). Вартість кожного БПЛА становить $ 4,03 млн.

У лютому 2001 року на авіабазі ВПС США Нелліс вперше були виконані випробувальні пуски протитанкових ракет (ПТУР) AGM-114 «Хеллфайр» з борту БПЛА «Predator». «Хижак» може озброюватися двома ПТУР (по одній під кожним крилом).

Декількома днями раніше в небі над Дніпропетровськом бачили бойові винищувачі. Тоді військові розповіли, що це – українські літаки. І вони контролюють повітряний простір країни. Колись з наполягання сенатора США джона МакКейна повстанцям Лівії було видано не одного Хижака які рознесли автівки з ракетами ГРАД видані ПутіПутом Муамару Каддафі. Таким чином генерал з Генштабу США Мартін Демпсі порадив президенту Обамі допомогти Українським ВПС нашими американськими “Хижаками-Predator” проти Путлерівських поставок ГРАД тероистам ХАМАСу з ДОНБАСу.

За повідомленнями РП ці безпілотники Америки найефективніші для розвідування та для атакування того, що їздить по землі і, що літає з пілотами та без них, бо на них є ракети набагато потужніші та керовані у польотах, на велику відміну від москальських ракет ГРАД.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.