Бажаємо миру любові та Єдності

Шановна редакція РП! Те, про що я вам зараз пишу, думаю, воно хвилює багатьох. Всі вважають, у який неспокійний час ми живемо. Не тільки Україина – весь світ. Почну с невеликого передслів’я. З того, що застрягло у мене в підсвідомості ще з совітських часів. Коли мені було5 рочків, мене загнав у кут вантажник з нашого продуктового магазину. Замахнувся на мене патиком з двома заржавілими цвяхами на кінці патика, і казав мені: ” Мало вас Гітлер повішав, жидів пархатих!”. Цю інформативну публікацію надіслав партнер РП пан Ґольденберг.

Вперше я почув і «жиды», і «пархатые»… Я тоді я не знав, хто це… Весь час потім вважав, за що це вони мене так ненавидять?!

Але з роками це все підзабулося, заполіровалося… Тому що далі було ціле життя, де у більшості я зустрічав людей різних, а не москальських націй. Де була, армія, завод, дружба, любов. Забулося все… забулося, так… раптом і згадалося.

Позвонив до мене мій друг Алик, попросив зайти у інтернет, подивитися, що про нас, юдеїв, пишуть. Дав адресу, куди ніби краще зайти. Я зайшов… Краще б не заходив. Багато ненависті . Особливо у коментарях. Не жаліют люди, а ні нас, а ні один одного. Не навидять юдеїв, бо не раз голова НРІ ДІМ ДАВИДА пан Ґольденберг на РП цитував москальню: ” Бей жидов спасай Россию, а евреев не трожь”! Адже Ізраїль просто не раз хотіли та й досі хочуть стерети з обличчя землі, забетонувати разом з юдеями (так і написано). Тобто разом з моїми дітьми, онуками, онучками, друзями, зі всім цим непростим народом. Мені треба відповідати. Відповісти на два питання. Перше: чому не вийде Ізраїль забетонувати. Друге: чому не виходить остаточно вирішити юдейське питання. Не тому, що юдеї, а не єврейчики, принесли світу багатство відкриттів, лауреатів, героїв і так далі. Це давно вже нікого з рабів кремлівських карликів не переконує. Не тому, що у юдеїв вся історія така, як в українців, коли весь час обидва народи хотіли вирішити юдейське та українське питання про незалежність держави, вбивали-убивали, иі ніяк не виходило добити.

Коли я ще жив у Союзі ССР, був у мене приятель, чудовий хлопець, дуже талановитий. Ми симпатизували один одному. А колись напилися. Просто погода була така, просто настрії співпали, просто всі студенти роз’їхалися на канікули, а ми, чомусь застрягли у гуртожитку-общазі. І ось під зливою за брудним вікном ми собі попиваємо. Бо є про що говорити, – наші плани , надії, ну, самі розумієте. І раптом він замовкає, і так пристально на мене дивиться.

– А теперь давай поговоримо про вас, про євреїв.
– Ні, Миколо, тільки не це! Не треба, бо посваримося – ти що, не хочеш знати правди? Про те, що я файний, а вся моя нація – не дуже добра?
– А ось ти і не здогадуєшся, – відповідає москаль Коля: “Я хочу сказати, що всі нації, як нації, там де народилися, визначаються своєю землею, а ви –ні.
– Адже ми чим?

– А ви – юдеї. Бо ви юдейський народ розумної ідеї! Але чому не хочите бути, як усі?! Він наближується до мене і різко, як на допиті, розпитує: ” Звідки ви, євр-р-реї?!” – З Єгипта, відповідаю. – Відповідь не правильна, – каже він – З Вавилону.

– Ну і що? Яка, до Чорту, різниця?! Ні, ти послухай! Коли у Вавилоні люди довкола ідолів скакали, Авраам заявив, що плював він на ідолів, бо є Один Бог і це все! Одна Сила є. І крапка!.. І треба жити так, як цього Бог хоче. А хоче він, щоб жили ми всі у єдності і коханні! У єдності і коханні, це зрозуміло?! Однією сім’єю… А вавилоняни не хотіли жити однією сім’єю. Вони не прийняли його, Авраама. Вони його послали, кудись подалі. Чув про це? Ну і чув щось ( відповів «і чув», тому що встидався, якщо нічого не чув.) – Тих, хто пішов за Авраамом, називали юдеями, а не євреями. Чому?! – питаю, – Вони ж, з Вавилона вийшли, це означає, що вони вавилоняни?! Ні, якщо пішли за Авраамом, це означає, що вони юдеї, – Про це не раз на РП були повідомлення від Голови НРІ ДІМ ДАВИДА Міхаеля Ґольденберга, який не раз пояснював , що сталінська термінологія це “ЄВРЄЇ і ХАХЛІ”. Немало ізраїльтян та представники НРІ вважають Україну своєю сестрою, бо наш з ними, наш господь БОГ – батько Ішуи. Адже Ішуа на думку юдеїв з ЕРЕЦ ІСРАЕЛЬ – він юдей і наш чудовий пророк.

На інтернет- виданні ISRADEM та Радіо Дім Давида не раз було багаторічне прислів’я Західної України та Львова: ” Українці і жиди були – й досі є Брати”, бо Львівські україномовні юдеї донині називають себе жидами, про них руснацфашисти повідають – ” БАНДЕРОВЦЫ ЖЫДЫ”. За історичними даними у прожидівського Романа Шухевича в ОУН УПА було два жидівських батальйони які себе захищали від німців та москалів комуняк. Тому справжні релігійні юдеї не хочуть бути євреями, бо вони противники москалів які вважають , треба бити жидів, щоб рятувати Расєю, а єврейчиків вони, москалі, радять не рухати.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.