Заява НРІ “ДІМ ДАВИДА” за подіями в Україні

Верховний суд Російскої Федерації визнав національно-патріотичну організацію України «Правий сектор» екстремістською організацією. НРІ – Національний рух Ерец Ісраель “Дім Давида”, як і НРУ Ерец Україна, підтримувало, підтримує і буде підтримувать українських патриотів у війні за національну незалежність проти Російской Імперії ЗЛА. Мета котрої – окупація не тільки українських земель, але й всіх країн які були до недавнього часу під їхньою окупацією і жорстким контролем.

Нажаль вже іде повним ходом третя світова війна! Якщо українські націонал-патріоти не вистоять, слідом піде Прибалтика, Білорусія, Кавказ та інші близьколежачі країни! Нікому не відомо, на скільки є величезними апетити Імперії ЗЛА.

Рішення виніс суд імперії, знаменом котрої є прапор власовського підрозділу Ваффен СС РОА. Пан генерал Власов ненавидів комунофашиста Сталіна і шанував німецького фюрера – пана Гітлера.

Суд цієї країни активно підтримує терористичні бандформування – такі як ФАТАХ, ХАМАС і ХИЗБАЛА. Суд цієї країни, солдати котрої воюють таємно у чужих країнах, і їх хоронять таємно, як злочинців.

Суд цієї країни, сприяє озброєнню терористів у східній Європі (в Україні та у інших країнах). Суд цієї країни, де народними піснями вважається тюремна лірика, а героями – злодії, розбійники, бандити і убивці. Суд цієї країни, по своеїй суті є центром світового тероризму і антилюдскосьті.

Ми- юдeї, які воюють за свою національну незалежність від арабів і москалів

Ми – юдеї, а не москальські єврєйчики, боремося за свою національну юдейску державу у Ерец Ісраэль, бо ми як ніхто розуміємо тих українців, которі зі зброєю в руках відстоюють свою націю, свою Батьківщину, свою землю обітованну – ЕРЕЦ УКРАЇНА. Успіхів українському народу в їх нелегкій боротьбі і особисто панові Дмитру Ярошу! І головне, як можна зменьшити втрати серед бойових товаришів. Не розраховуйте ні на Європу, ні на Америку – розраховуйте тільки на себе і на допомогу наших спільни Божих Небес.

Перемоги вам! За нашу і вашу свободу !
Слава Україні!
Слава Ізраїлю!
Героям Слава!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.