Точка зору всіх, хто брав участь у дебатах на сторінках інтернету

Я задам Вам декілька питань, а ви при при цьому всією своєю негідністю спопробуйте надати відповідь. Справа у тому, що я щиро вважаю, що позиція досить багатьох була невірною. І я хочу вам сказати, що до тих пір поки ви всі не представляєте общину Ізраїля, а 4 кожний, індивідуально тільки особисто для себе коханого, є можливість таких брудних і дуже неприємних виборів, схожих на ці. “ШАЛОМ ШАББАТ”! Пане Ґольденберг цю Вашу публікацію зробив РП у суботу 21 березня.

Ви хочите, щоб у Ізраїлю переміг Барак Обама, котрий, ніби приятелює з Адольфом Владіміровічем Путлером, він ненавдить Нетаніягу та Ізраїль взагалі? Невже це відбувається за москальскими принципами: “БЕЙ ЖЫДОВ СПАСАЙ РАСЕЮ!”. Невже ви бажаєте, щоб виграв цей недоумок з Держдепа Джон Керрі? Ви, як ісламісти,хочите, щоб ХАМАС заявив, що він отримав перемогу на виборах у Ізраїлю, ніби це треба як ХАМАСу з ДОНБАСу перемогти Україну? Невже ви бажаєте, щоб араби Ізраїля, як москалі-путлерівці України, отримали ключові пости в ізраїльських міністерствах? Ви хочите, щоб Ізраїль пішов з Юди, Шомрона і Єрусалима, і втратив всі ті права, що надані йому, святим письмом, Торою?

Питання таке, чи ви бажаєте жити у ЕВРЕЙСЬКІЙ ДЕРЖАВІ чи не у ЮДЕЙСЬКІЙ мононаціональній державі. Залякані страхом, що розповсюджується ліберальними істериками і пресою, що ненавидить все юдейське-жидівське, бо українськи жиди-юдеї – вони не євреї, за принципом кремлівських карликів: “Бей жидов – спасай Рассею, а евреев не трожь!”. За давніми повідомленнями пана Ґольденберга на РП Кремлівська термінологія однакова стосовно “ЄВРЕЇВ і ХАХЛІВ”.

Згадайте, що під час судового процесу над Ліберманом прем’єр нікому не передав МЗС і чекав його повернення? У якій країні ви щось подібне бачили? Ви денебудь бачили, щоб вчорайший соратник, Ліберман, сказав, що тільки він представляє національний табір, тобто він стоїть крайній біля стіни. У цьому випадку я вже взагалі за стіною. Ви бажаєте мати країну, котра не буде плакати у день Катастрофи, а так стискати свої кулаки, щоб всі відчували від цього свою Катастрофу? Ви хочите гордитиься сильним і потужним Ізраїлем, як і Україною частиною котрих є ви і Ваші діти? Робіть правильний вибір. Не націоналізм нас буде визначати, а чітка національна самоідентифікація і гордість за свою землю.

І чесне слово, тоді ми з вами вирішимо всі свої проблеми набагато скорше, і проблеми шлюбів також, а головними є проблеми якості життя. Я не люблю того, що ми зараз є розбитими по партіям. На ділі я хочу бачити одну общину Ізраїля. Якщо це відбудеться, ви більше не будете стояти перед таким вибором.

Міхаель Ґольденберг, Голова НРІ ДІМ ДАВИДА, ведучий інтернет-радіостанції Дім Давида, для РУХ ПРЕС

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.