Анґела Меркель проти нових проявів антисемітизму

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель закликала протистояти новим проявам антисемітизму. У заході з нагоди 70-ї річниці звільнення концтабору “Дахау” взяли участь і 130 колишніх в’язнів табору. Канцлерка Німеччини Анґела Меркель у неділю, 3 травня, під час заходу з нагоди 70-ї річниці звільнення концтабору “Дахау”, застерегла від нових проявів антисемітизму, повідомляє агентство AFP. “Ми всі повинні недвозначно дати зрозуміти праворадикалам, що єврейське життя є частиною німецької культури”, – цитує пані Меркель агентство dpa.

За повідомленнями РП немало світових політичних діячів європи та Америки демонстрували Росію та кремлівських карликів як активними та агресивними ісламістами за їхніми принципами:” БЕЙ ЖЫДОВ СПАСАЙ РОССИЮ, а евреев не трожь!”. Найпершим ісламістом Путіпута назвав Барак Обама. за його агресію проти християнських країн – Грузії, України та фінасування і озброєння ХАМАСу на Донбасі та у секторі Газа Ерец Ісраель. Адже немало повідомлень світових ЗМІ про те , що за ініціативою Путіна Донбас створив антиукраїнський ХАМАС.

У своєму виступі пані Меркель подякувала колишнім в’язням концтабору, які попри літній вік приїхали до міста Дахау, що поблизу Мюнхена, аби поділитися історіями свого життя. Загалом на захід прибули 130 колишніх в’язнів, дехто з них – в інвалідних візках, зазначається у повідомленні AFP. Також на церемонії були присутні ветерани американської армії та політики.

За історичними фактами 30-тих років відомо, що приятель Гітлера Й.В. Сталін порадив пану Адольфу Гітлеру позбавитися від жидів, та відібрати їхні шалені гроші для відновлення збройності Німеччини та Австрії після великої поразки у першій світовій Війні. Адже пан Сталін задопомогою пана Гітлера отримав Прибалтику і мав бажання отримати для себе Австрію, але своєї батківщини австрійського Фатерлянду Гітлер Сталіну не дав, а з переляку активізкувався у 1941 році проти сталінського СРСР.

Не один міністр Німеччини, зокрема, Вольфґанг Шойбле та міністри МЗС Ґідо Вестервеле та Вальтер Штайнмаєр ображалися на пані Меркель за ненависть до Гітлера та супер повагу до Адольфа Володимировича Путлера. Але тепер пані Меркель є противником антисемітизму та антиюдейського і антихристианського ісламізму.

Анґела Меркель зазначила, що заради майбутнього потрібно пам’ятати про всіх тих, кого “переслідували і катували лише за те, що вони інакше мислили, мали іншу віру чи по-іншому жили, аніж це відповідало ідеології нацизму”. Щодо теперішніх подій, то канцлерка наголосила: “Ніхто не може закривати очі на те, що синагоги не можуть обійтися без потужного захисту поліції, а на рабинів нападають посеред міст Німеччини”, цитує dpa. Голова Центральної ради юдеїв Німеччини Йозеф Шустер зазначив, що присутність Меркель на заході разом з тими, хто вижив у концтаборі, є “знаком солідарності”, зазначається у повідомленні AFP. Адже нині пані Меркель на відміну від пана Путлера не є прихильною до ХАМАСу, який кохав і досі шанує і поважає пана Путлера. За історичними даними – Американські війська звільнили концтабір “Дахау” 29 квітня 1945 року. У концтаборі від голоду або хвороб загинули близько 43 тисячі людей.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.