ГРІХ стосовно ЕРЕЦ ІСРОЕЛЬ

Коли ми спілкуємося з діаспорою у Америці і будьяких других західних країн ми часто чуємо контр-аргумент: – Наші мудреці Талмуда заборонили нам селитися у сучасному Ізраїлю, тому що це не юдейська держава! Мені би не хотілося сперечатися з іменнми мудрецями, імена котрих я тут не вкажу, але хто вони такі проти нашої Тори і її заповідей, зобов’язуючих кожного юдея прагнути до життя в Ерец Ісраель? Про це повідомив РП Голова НРІ Дім ДАВИДА Міхаель Ґольденберг. Немало Київських єврейчиків пана Ґольденберга назвали жидовствущим В.М.Черноволом.

– Це кливітування на країну?
– Так, кливітування, найзліше! Та, що на руку всім ворогам Ізраїлю і всій землі яку дав нам Ашем. Це свого роду диверсія. Адже якщо вони юдеї не заповнюють країну Ізраїля тоді її, заповнют араби, еритрейці, гої всіх мастей і ступенів, ерев равии, наслідники юденратів, партійні мракобіси.

– Чому я говорю, що це диверсія? Тому що потомки євреїв, а не юдеїв у дальніх країнах асимилюються, оскотиняться, оженюються на дочках чужих народів, і за нашими юдейськими законами їх діти не будуть вважатися твоїми дітьми, але будуть дітьми їх матирів, тому у тому, що це відбувається, винуватими і ті, хто прив’язаd їх до Америки, хо будує величезні культурні центри у Росії і не дає можливості виїхати юдеям з діаспори в Ізраїль.

– Щоб ми отримали у звязку з приїздом щн п’яти мільйонів людей до Ізраїлю?
– Ми б отримали заселену Галілею, так, щоб араби там стали меньшиною. Ми отримали би заселені Голані, Юдею, Самарію, Єрусалим, Негєв. Ми б стали господарями своєї країни, так стали б її єдиною общиною, і ніякі партійні списки вже би не одержали ніякої перемоги. І родилася б нова ідеологія.

Упевняйтеся, що «єврейськие гої» – перші соціалісти – створювачі Ізраїлю – своє завдання перед Ашемом виконали. Тепер прийшла ваша черга доказати, що Тора – це Ваш закон життя, і своїми руками перетворять майбутнє Ізраїлю обстроюючи його иі розмножуючись на рідній землі. Що може бути краще праці на рідній землі? Напевно, тільки війна за рідну країну.

****

Сижу у парку і розповідаю сторінки Тори.
І раптом якийсь ветеран війни уклинюється у розмову:
– Перестаньте розповідати ці казки!
– Але завдяки цій казочці ти зараз тут, а не там.
– Що у тебе є щось таке єврейське, але не юдейське-жидівське ти відмовляєш Тору?
Ти приїхав на Святу землю! У цієї землі закони додані нам Створювачем Світу.
А ти їх не приймаєш.

І дивлячись на тебе, араби не вважають тебе юдеєм. Для них ти колонист, окупант, і кожен з них має тебе або нагнати, або убити, які ти маєш враження: – Будь юдеєм и убий того, хто прийде убивати тебе и твоїх близьких, як це вимагає Тора? Чи відмовитися від того, що дає тобі право жити на цій землі?

У одному випадку ти створиш підлість. В іншому випадку, незмиваємий гріх. Вибираючи все поміж ворогами Ізраїля і нами, вибери Нас! І будь кому, хто при тобі почне хаяти твою країну, твою землю, твій народ, вибий зуби. На захист ЕРЕЦ ІСРАЕЛЬ та ЕРЕЦ УКРАЇНА!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.