Гей ви, афганці… ніхто, крім нас

Міхаель Ґольденберг – Представник найвідомішого у Ізраїлі Народного Руху, який ніби жидівський НРУ так вважають промосковськи єврейчики , бо вони не юдеї. Пан Ґольденберг надіслав на РП свою проукраїнську публікацію у Ерец Ісраель, де більшість юдеїв , а не євреїв є противниками кремлівських карликів, які фінансують і озброюють ХАМАС Донбасу і сектору Газа. Безсумнівно, що кремлівськи карлики є ворогами Ерец Україна, Ерец Ісраель і Грузія. Розглядаю фотографії нашої роботи Міжрегіонального координаційного центра “Забутий полк”.

Першою ріже око фотка, котру я робив “на камні” – так називают у Мурманськуе афганці свій невеликий меморіальний комплекс пам’яти загиблим у Афганістані. На памятнику надпис: “Вибачте нас за те, що ми залишились живі”. У цих словах глибока біль і жальение за те обманювання, й котре запхнув уряд СРСР тисячиі молодиых парубіїв, відправив іх ув джерело війни – в Афганістан. Біольше 20 000 убитих, тисячі покалічених. Істині цифри втрат у тій війні не врахувати. Адже у неї були закинуті військові зі всього совка, у тому числі й українці.

Дивлюся на фотографії, і не можу зрозуміти… Такі гіркі i дикі слова:

– Вибачте нас за те, що ми залишились живими… Ці слова не писали на пам’ятниках ветеранам Афгана у інших республіках колишнього СРСР. Але пам’ятають те найжорстокіше обманювання і не бажають повернення у цю тоталітарну державу.

А що відбулося з росіянами? Що відбулося з північниками, котрі завше славились своєю мудрістю і звішенністю у діях? Чому так спокійно ви знову повелися на кремлівскі брехніи, і пішли в Україну убивати братній народ? Рік назад там ще не було ніяких фашистів, і раптом ви повірили у найповнішу чуш? Звідки вони могли взятися? Майдан вас москалики стурбував? Революція українців проти корупції вам не сподобалась? Вони свого злодія Януковича вигнали, а ви свого злодія Адольфа Путлера і зрадника країни захищаєте, і вірите йому, що кинув вас в нову війну. З початку в Чечню, Абхазію, Грузію, тепер в Україну… Ви йоему простили убитих дітей Беслана, жертви Норд-Оста, моряків АПРК “Курск”, ви йому прощаєте розбазарюванняие російських територій, власну жалюгідніст… І йдете заробити грошей в Україну, убивати там деітей і старичків, щоб прогодувати своїх дітей і батьків. Підлість…

Вы не заробляти їдете у Донбас, а загинути і стати покаліченими. За 10 місяців активної війни на Донбасі (нагадаю, це територія України, ви вторглися в чужу країну, ставши озброєними терористами!) загинуло і зникло без вісті больше 15 000 росіян якак війсковослужбовців, так і добровольціев. Це вже значно більше, ніж за роки війниы в Афганістані. Чи багато заробили ті 15000 грузів-200?

Ви і тоді у Афгані воювали проти… кого? афганців? проти США? І хто переміг? Ніхто. Політики скомандували: “брейк” і ви повернулися по домам. Для вас місцеве населення було ворогами, але вони захищали свою країну, свою землю. І перемогли… А кого і від кого захищали ви? Для вас мирні мешканці Афганістану були ворогами. Бо вони захищали свою землю.

Пам’ятаєте, як ви ображалися на слова:

– “Мы вас туда не посылали… Но ведь в Украину вас тоже никто не посылает, кроме преступников, сидящих в Кремле”. Україна тоакож переможе без сумнівів. Бо тому що проти російського агресора вже піднімається весь світ. Вам кричуть, що це НАТО винувате. І тому ви готові нанести привентивні ядерні удари по Литві, Латвії, Данії, Швеції, Германії. Де логіка? Яке НАТО, якщо вас штовхають першими зірвати весь світ? І себе у цьому числі! Відповідь прийде несповільнено!

Це ми, росіяни зачали світу погрожувать ядерною зброєю. Це ми, наші політики розпалюють Третю світову війну. Вони-то бабло на цьому зароблять. А що отримаєте виы? Незаживаючі раниы? Кучу калік? Нові могили? Хлопці, це Росія – фашист у лиціе кожного громадянина Росії… ось у чому жахлива правда. Весь світ живе спокійно. І тільки Росія тепер верещить що навколо фашисти, і всіх треба знищувати… Зазеркалля якесь-то… Огляніться навколо. Придивіться. Відповідьте тільки собі на одне питання: чи багато людей словянської нації вас оточує? У прокуратурі і полиції керують чечени – кадирівці, на провідних відповідальних постах люди з азиатськими призвищами. Ні я нічего не маю проти людей разних націй, але тепер вони територіально заселили саму Росію, на території котрій априори мають жити москалі.

Хто у Росії росіяни? Тепер хто? Якщо в одній тільки Москві живе більше 6 млн китайців. Там же чечени, таджики, таліиби, абхазці та інші гірські народи? Де ви є, російські славяни? Я вам відкрию страшний секрет: всі словяни – є в Україні, у Киевський Русі… Вони ж у Польщі, Чехії, Словаччині, Югославії, і навіть у Німеччині, а всі, хто на території Росії – за найбіольшою частиною та сама Орда… Згадайте, як киїєвські князі породнилися зі всіма практично королівськими домами Європи! Так проти кого Путін розв’язує войну? Проти словянських держав!

Орда не припиняє воювати всі остання століття. Вона словян Росії перетворює в орків. Цим і обумовлені всі, що пройшли у 20-тому віці війни. “Славян истребляют, теперь вашими руками, братья -афганцы”. А Україна переможе (так по-українськи, т.е. по – славянски, звучит слово “победит”). Вони і історію і культуру зберегли. А що зберегла Росія? “Страна, которая возникла всего 25 лет назад?” Що зберегла Московія, котру у всьому світі звуть зараз Мордором, а росіян – орками? Ви їдете на Донбасс і в Україну руйнувати і вбивати… так тепер називається “русский мир” по – вашому.

Повторюю, Україна переможе, “а вот вы опять будете собирать сами деньги на памятники, на которых снова будете писать: – Простите нас за то, что мы остались живы и мучиться от унизительных упреков в будущем: “Мы вас туда не посылали”…

Міхаель Ґольбденбег, Голова НРІ Дім Давида – Ерец Ісраель, для РУХ ПРЕС.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.