ДОВГОЮ ДОРОГОЮ

Хто тільки і у чомусь не звинувачили юдеїв. Але при цьому вони доповідали: – Виходячи з Єгипта не було. Це все брехня! Однак за часів Олександра Македонского та його війн на Ближньому Сході, до нього з’являлися єгипетськіі жреці, і вимагали, щоб він заставив юдеїв повернути ніби винесене з Єгипта золото і срібло. Тоді виступаючий у цьому суді юдейський мудрець повідомив: Заплатіть нам 400 років рабської праці в Єгипті! Єгиптяни мовчки повернулися і пішли.

Вже у наші дні єгипетські юристи, араби, які немають ніякого віжношення до древніх єгиптян, знову вирішили підняти це питання. Це означає, вихід з Єгипту всеж-таки був… Зовсім недавно, президент Росії Владімір Путін розповів, що коли він назве кількість юдеїв які брали участь у революції, тоді вся Росія побачить свого істиного ворога. Всього у цьому списку фігурувало 356 чоловіків. Але ніхто не сказав при цьому, що російських дворян, аристократів, військових та інших спеціалістів, що служили революції, було 20%, а це набагато більше ніж менше одного відсотка євреїв, а не юдеїв, у більшовитській революції.

Багато людей у Росії звинувачують євреїв у тому, що вони зруйнували Совітський Союз

Немає диму без вогню, тому, що, дійсно, загибель совітської імперії напряму пов’язана з Ізраїлем і з так званим арабо – ізраїльським конфліктом. Почали війну з Ізраїлем, і Створювач покарав всю імперю Зла-СССР. Останній голова СССР Михайло Горбачов, якось визнався: для того, щоб призупинити розвал Совітського союза, казні не вистачило – коло двадцяти мільйардів долярів. Куди ділись 60 мільйардів германських марок, котрими було оплачено вивід совєтського війська з Німеччини? Варто порівняти цю суму, з тими тисячами мільйардів долярів, котрі комунстична імперія витратила на війни арабських країн проти Ізраїля, але найзнаметіший у світі головнокомандувач ЦАХАЛу Моше Даян у всьому світі найбільш ефективний і розумніший ніж Моше Кутузов.

Але звинувачення у розвалі СССР брехливо робить всіх юдеїв винуватими, тим часом, як розвал совєтської імперії, понад усе, – наслідки ініціативи одного чверть-єврея, котрый, доречі , зробив усе для того, щоб цей геополітичний монстер проіснував як можно довше. Цей розтяпа, невдачник, добився ефекту, зворотнього їм задуманому. Але найбільшим любителем Ізраїлю, виявився головний дирижер тваринной ненависті, чверть-єврей – антисеміт, Кіршенблат, він ховає своє походження під пртизвищем “Примаков”. Він явно не знав, що своею працею просто розвалюєт імперію зла. Завдяки Киршенблату, усе населення імперії, чуло по радіо і телебаченню, десятки разів на день, як заклинання – вимагання совітського керівництва до Ізраїлю: “видати палестинцам можливість створити незалежну ісламську державу”.

Тільки подумати: це відбувалося і державі, де найменший натяк на думку стосовно незалежності скорених Росією народів, стосовно тої ж України, пересікався найжорстокишим і безпощадним чином. Думати, а тим більше говорити, про власну незалежність держави було заборонено народам, які мали найдревнішу багату культуру, сотні тисяч українців загинули у руських концлагерях, тому що задали собі питання: чому їм, одному з найбільших народів Європи, відмовлено у праві на власну незалежну госдержаву?

Все це проходило в країні, котрій Киршенблат відвів роль головного ходатая незалежності всіх терористів, придуманого ними народу “палестинського народу”. Як говорять українці: “догавкався”! Коли під час одного з засідань політбюро було повідомлено, що 8 ізраїльских літаків наголову розгромили над Суецьким каналом ескадрилію з 16 совітських літаків, як відомо з міністром іноземних справ Громико стався інсульт.

Невільно приходить на думку паралель стосовно причини кінчини Кіршенблата. у той день стало відомо про те, що Саудівський король Салман звернувся до всіх мусульман зі словами: “Все мои мусульманские братья и сестры должны понимать, что это стало нравственным императивом для всех жителей раздираемого войной Ближнего Востока, и именно арабам, следует отказаться от их абсурдной враждебности по отношению к еврейскому народу”, – цитує слова принца Валіда бін Талала саудівська інформаційна агенція Okaz. “Мой властитель, король Салман, поручил мне начать прямой диалог с израильским интеллектуальным (сообществом), построить дружественные связи с нашими израильскими соседями”, – добавив Валід бін Талал. Саудівський принц також сказав, що він планує помолитися у мечети Аль-Акса на Храмовій горі, під час посищення Старого міста Єрусалима, самого святого міста в юдаїзмі і третього за святостю міста у сунітському исламові.

Валід бін Талал також упом’янув у своїй заяві, що він сподівається, що його візит ознаменує новий початок “миру і братерства” між Ізраїлем і його арабськими сусідами, підкреслив важливість співдії покращенню взаїмних стосунків між військовими і розввдувальними суспільствами. Цього удару долі Кіршенблат винести не зміг. Ось відчого, подібно Совітському Союзу, його вірний холуй, Кіршенблат, жив грішно і помер смішно. І напевно тож саме буде з тими, хто піде ніби хрестовим походом на Киів, матір міст руських. Ми бажаємо щастья народу України. Споковічне прислів’я Західної України та Львова – “Українці і ЖИДИ були й досі є брати!”. Ерец Ісраель вважає своєю сестрою Ерец Україну.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.