На траурній церемонії в Парижі Олланд пообіцяв “розгромити” ІД

У Франції згадали жертв 13 листопада на закритій церемонії в Парижі. Президент країни Франсуа Олланд пообіцяв “розгромити армію фанатиків”, що вчинила злочини. У Парижі згадують жертв терактів 13 листопада. У п’ятницю, 27 листопада, у вікнах було вивішено національні прапори. Офіційна церемонія була закритою і проводилася у Домі Інвалідів.

Її відвідали понад тисяча осіб, серед яких військові, цивільні, постраждалі в ході терактів та рідні убитих. Президент Франсуа Олланд пообіцяв, що “Франція зробить усе необхідне, аби розгромити армію фанатиків, яка вчинила ці злочини”, – цитує президента інформагенція AFP. Олланд наголосив, що теракти, які відбулися два тижні тому, стали найгіршими терактами на французькій землі. Він наголосив, що жертви були убиті саме тому, що вони представляли собою “життя, Францію та свободу”. Президент наголосив, що Франція відповість на теракти ще більшою кількістю “пісень, концертів та шоу. Ми будемо продовжувати ходити на стадіони”.

13 листопада серія терористичних атак відбулася в центрі Парижа. Загалом загинули 130 осіб, 350 зазнали поранень. Відповідальність за вчинене на себе взяла терористична мережа “Ісламська держава”. Франція вперше допускає залучення військ Асада до боротьби з ІД(ісламізм). Глава МЗС Франції Лоран Фабіус вперше не виключив можливість залучення урядових військ Сирії до боротьби з джихадистами “Ісламської держави”. Поки що спільно з військами Асада діє ніби Росія.

Олланд: Франція і Росія домовилися координувати повітряні удари по ІД

Росія і Франція планують інтенсифікувати обмін розвідувальною інформацією в рамках боротьби з тероризмом в Сирії та координувати удари по ІД. Цих домовленостей було досягнуто в ході візиту президента Франції до Москви.

Олланд закликав Меркель збільшити внесок Німеччини у боротьбу з ІД

Франсуа Олланд хоче, аби Німеччина активніше брала участь у боротьбі з “Ісламською державою”. Анґела Меркель пообіцяла “швидку” реакцію Берліна на заклики Парижа.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.