Подарунок від М.Саакашвілі

3 грудня в Україні і Грузії стартували продажі унікального “подарунка реформатора №1” – монети Михайла Саакашвілі – грузинські гроші, ЛАРІ. www.reformatory.com.ua. “Монета реформатора” з’явилась наперед можливого призначення Михайла Саакашвілі на посаду Прем’єр-міністра України, уклад котрого у реальні реформи України може стати поістині унікальним за 24 роки незалежности! Пан Саакашвілі, за його словами,завше був прихильником України і шаленим ворогом Адольфа Путлера і всіх Кремлівських карликів.

Даний продукт було створено командою цінителів реформаторського таланту Пана Саакашвілі. Вдохновленні цим чоловіком, його силою, енергією, волею, умінням прогресивно мислити і об’єднувати довкола себе нові обличча реформаторів, чоловіка, котрого не зупиняють звичні підкупи, олігархи і корумпована система, мета життя котрого – життя на ім’я реформ, вони створили «Монету реформатора» для нагадування всім про те, що кожен може змінить Україну, стати таким же Великим реформатором і зробити життя українців значно кращим!

“Монета реформатора” представлена на рынке в четырех видах металла: медно-никелевая, серебряная, серебряная с позолотой и золотая, а также именной меморабилией с подписью М.Саакашвили. Коллекция легендарных монет изготовлена лимитированным тиражем.

Стати першим і унікальним власником “Монети реформатора” можливоо замовив її на сайте: www.reformatory.com.ua.

Комент від редакції РП:

Грузинськими Ларі за долар платять 2,8 ларі. За повідомленням партненра РПз Ізраїлю юдея Міхаеля Ґольденберга, але не єврея, він нам повідомив про ізраїльські жарти стосовно термінології кремлівських карликів ніби ми з нашою рідною сестрою Україною – “Євреї і Хахлі“. За один “єврейський рубель” за одно ЄВРО Європи ми платимо 2,4 нашого Шеккеля, Шеккелі це юдейські гроші Ерец Ісраель. Пан Ґольденберг зауважив, що Грузія і Ізраїль з повагою на відміну від України ставляться до своїх грошей, стосовно грошей Європи і Америки, без української інфляції!

Дмитро Басілія. РУХ ПРЕС.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.