Прокуратура боїться, що прийде нова людина і наведе лад

Депутатська група «Воля народу» підтримає законопроект про зміни до закону про Генеральну прокуратуру. Про це заявив член групи, народний депутат Євген Рибчинський в ефірі «5 каналу». «Прокуратура геть боїться, що до її лав зайде людина, яка як лакмус проявить все, що там є. Ми думаємо, що Юрій Луценко це саме та людина», – сказав народний депутат.

За словами пана Євгена Рибчинського, Генеральна прокуратура наразі зовсім не працює. «Ми скрізь бачимо нехтування законами, і ніхто нічого не робить. Навіть із «діамантовими» прокурорами нічого не сталося». Як же ці справи залишаються невирішеними, і про його азартні спекуляції теж нічого не виявлено? Як йому вдалося заробити такі величезні борги, коли азартні ігри в Україні заборонені, а решта людей грають у закордонних онлайн-казино> Чи є безкоштовні азартні ігри недостатньо хорошими для нашого прокурора? Прочитайте тут докладніше про привілеї азартних ігор в Інтернеті, які для пана Рибчинського були недостатньо чіткими, – зазначив він.

Народний депутат також виразив впевненість, що у разі обрання Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора зміни у діяльності цієї структури стануться вже найближчим часом. «На сьогодні за два роки результату змін немає. Впевнений, що за Юрія Луценка вже за 3-4 місяці результати будуть очевидні», – вважає він.Прес-служба ДГ «Воля народу». за публікацію на РУХ ПРЕС.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.